Dom babci, jabłoń, grzyby, pędzący samochód

Edith000: Witam!

Kilka dni temu śnił mi się sen, który dość dobrze utkwił mi w pamięci. Szukałam znaczenia poszczególnych wyrazów ale nie potrafię ułożyć tego w całość.

Zdarzenia nie były ze sobą połączone, takie jakby urywki.

Śniło mi się, że jestem w domu mojej babci, to była wiosna/lato. Siedzę w domu i siostra lub babcia ( trudno było rozpoznać która do mnie mówiła) powiedziała abym obrała pieczarki (pieczarki) i nagle otwieram pełną reklamówkę białych, czystych pieczarek. Wyglądały jak by były już obrane ze skórki. Po chwili obok stoi pełne wiadro wody a w nich znowu grzyby o czystych blaszkach, woda wyglądała na czystą.
Chwilę potem biegnę z moim psem przez trawnik, dobiegamy do piaszczystej drogi a z naprzeciwka jedzie z szybką prędkością samochód, pamiętam dokładnie, że zaledwie dwoma palcami zabrałam psa z drogi, gdyby nie to zostałby potrącony.
Biegniemy dalej, dochodzimy do pola ale we śnie pole porośnięte jest pojedynczymi źdźbłami, zieloniutkiej trawki. Na środku stoi jabłoń (jabłoń), obok w kole stoi moja najbliższa rodzina, rzucają do siebie zielone jabłko.
Chciałam powiedzieć dla nich o zdarzeniu z samochodem ale „odpływam” i przebudzam się.
Gdy biegniemy są ukazane zielone krzaki, drzewka. Tak jakby wszystko budziło się do życia.

Może potraficie to jakoś logicznie zinterpretować?
Pozdrawiam 😉


katherina84: Witam sen bardzo dobry ukazuje twoj sukces i to na polu materialnym i w kwestii uczuciowych. Pieczarki to sukces, powodzenie w interesach, jestes osoba skromna, delikatna stad ten biały kolor, oraz czystość wody . Czysta woda to zawsze symbol szczescia, szlachetnosci. Samochodem sie nie przejmuj to twoje wewnetrzne obawy, ze mozesz stracic kontrole nad swoim zyciem, ze szczescie przestanie Ci dopisywac, ze stracisz je przez spolt wydarzen zewnetrznych, ale to sa tylko obawy. Jabłko, jabłoń to radosna wieść i powodzenie w miłości. Bardzo optymistyczny sen :), pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *