Były chłopak i obecny, łóżko, muzyka, latawiec

m-r-o-w-k-a: Zwracam się z prośbą o interpretację snu,bardzo mi na niej zależy.Śnił mi się mój były chłopak,byliśmy razem 3 lata,on zostawił mnie dla innej.Ale ja przez ten czas o nim nie zapomniałam chociaż minęły już 2 lata od rozstania.Mimo rozstania nadal otrzymuję smsy z podtekstami np. fajnie byłoby gdyby…pamiętasz to czy tamto…koniec końców obiecałam sobie że o nim zapomne i jestem obecnie w związku.Wracając do snu…mój były chłopak w moim pokoju,słychać muzykę,leżymy na łóżku,on mnie obejmuje,na drugim łóżku leży kobieta:koleżanka z liceum(brak związku z chłopakiem)odbieram jej obecność jako przyzwoitki… ;)Następny urywek:były chłopak próbuje przejechać autem obecnego(ja wybucham na byłego ale w podświadomości wiem że wyolbrzymiam żeby tylko dać upust emocjom).KOlejny urywek:puszczanie latawca przez mojego ojca ja widzę jak leci(jest ogromny,biały)ojciec nie może nad nim zapanować.Z góry dziękuję .Pozdrawiam


Sephira: m-r-o-w-k-a, sny o byłym chłopaku są odzwierciedleniem Twoich uczuć, po prostu jest to znak, że myślisz o mim, chociaż wiesz że nie nie powinnaś czuć się w stosunku do niego zbyt swobodnie (jest „przyzwoitka” i krzyczysz na niego).
1.Sen o latawcu można tłumaczyć na dwa sposoby:
latawiec może symbolizować złudne szczęście. Nie do końca panujesz nad swoją sytuacją i przydałaby Ci się dobra rada. Myślę, że to taka mała nutka niepewności w Twoich wyborach miłosnych.

2.Ten sen można tez odnieść do sytuacji materialnej Twojej rodziny – jeżeli ostatnio drastycznie się pogorszyła. Latawiec w tym przypadku oznacza, że sytuacja może jeszcze odwrócić się na Twoją korzyść, o ile nie będziesz szczędzić wysiłków.

Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *