Odbieranie porodu, siostra, autobus

kasiunia87w: śniło mi się że odbierałam poród (poród) mojej siostry (a ona nawet nie jest w ciąży) dziecko było bardzo duże a moja siostra w ogóle nie odczuła tego chodziła po mieszkaniu zaraz jak urodziła ja zajmowałam się tym dzieckiem dziwne było to że dziecko-noworodek (noworodek) miał duże genitalia Później wybiegłam z domu i płakałam że moja siostra ma dziecko które ja chciałabym miec a ja nawet nie mam chłopaka a później śniło mi się że wracałam do dojmu pomyliłam autobus i musiałam iśc prawie 20 km pieszo

co może oznaczac mój sen ?? baedzo prosze o interpretacje


Reina: Bierzesz czynny udział w sukcesach swojej siostry, odmianie jej życia, jej nowych pomysłach. Całkiem możliwe, że zazdrościsz jej kontaktów erotycznych (no, chłopaka właśnie…), których bardzo pragniesz.
Fragment z autobusem oznacza, że trafiłaś na towarzystwo, które niezbyt do Ciebie pasuje, po za tym w przeciwieństwie do nich do wszystkiego dochodzisz drogą, która w Twoim mniemamiu jest długa i męcząca, na rezultaty czekasz sporo czasu.

Jeden komentarz

  1. Juz kolejny raz snilo mi sie to samo pomieszczenie i że rodziło się dziecko bez glowy a ja musiałam rozwalić temu dziecku wątrobę czy coś żeby ono przeżyło. Co moze oznaczać mój sen?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *