Podwórko babci, stary dom, pakowanie torby, wyjazd

Tygrysek: Prosiłabym o interpretacje kilku snów.

Pierwszy:
Szłam prze podwórko babci (która nie żyje od kilku lat). Weszłam do domu, a ona robiła dużo kanapek. Prosiła, zebym porozmawiała z ciocią (która teraz tam mieszka i nie utrzymujemy z nią kontaktów) bo ciotka sie do niej nie odzywa.
Sen drugi:
Sniło mi się, ze wybiegałam ze starego domu z którym mieszkałam kiedyś z babcia (która nie żyje od roku) z moim byłym narzeczonym. babcia stała na podwórku sąsiadki i patrzyła jak biegniemy,
Sen trzeci:
Pakowałam torbę na wyjazd ( w domu którym kiedyś mieszkałam) i z szafy wyjełam spodnie, były dziurawe. Wtedy (wydaje mi się ze powiedziała to babcia) usłyszałam, ze wszystko można zszyć. Wyszłam do kuchni z torbą. Tam siedziała babcia a mam stała przy zlewie. Powiedziałam że mam ciężkie walizki (walizka) a mama na to, ze Piotrek (były narzeczony) ma jeszcze cięższe. Pamietam, ze dawałam babci jakieś tabletki.
Sen czwarty:
Stałam na podwórku babci, a ona siedziała przy jakimś stoliku. prosiła zebym przełożyła karty (karty) lewą ręką od serca a ona wtedy je rozłoży. (moja babcia nie cierpiała kart i wróżb)
Sen piąty: (powtórzył sie dwa razy)
Zamykałam kluczami drzwi sklepu w którym pracuje (w którym pracuje i robie to zawsze), jednak drzwi nie chciały sie zamykać, przekręcałam klucz jednak drzwi ciągle były otwarte i ludzie wchodzili do środka. W końcu kiedy już byłam na zewnatrz (nie wiem jak zamknełam sklep) przyjezdzał po mnie mój były.


Tomek003: Sen I
Chciała byś porozmawiać o czymś z ciocią, albo ona z wami.
Sen II
Chciała byś zamknąć za sobą dawne tematy, i rozpocząć „nowy rozdział” w twoim życiu
Sen III
Nie jestem pewny…
Sen IV
To jest chyba wyśniony charakter babci, (chodzi tylko o karty) śniło ci się że twoja babcia każe ci przekładać karty, co może być po prostu przeciwieństwem, w skrócie: śniłaś o przeciwnych cechach babci, jak by było gdyby zachowywała się „odwrotnie”
Sen V
Chcesz coś ukryć przed światem ale ci się to nie udaje.

Te sny zinterpretowałem, ale nie wiem czy poprawnie.

Może:
1. Jeżeli chodzi o przekładanie kart to może oznaczać zmianę w twoim losie.
2. Sen ze sklepem którego nie możesz zamknąć oznacza właśnie to że się wyprowadzasz gdzieś indziej, ale i tak będzie przy tobie, no nie wiem, dużo ludzi, przed którymi tak łatwo nie uciekniesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *