Psy, koty, szczury, ludzie przemieniający się w dzikie zwierzęta

katherina84:  Witam bardzo proszę o interpretacje mojego snu. Był to okropny koszmar, po godzinie od zaśnięcia się obudzilam i nie mogłam potem zasnąć.

W śnie dostałam płytkę z filmami ( horrorami) od mojego przyjaciela, razem z narzeczonym odpaliliśmy ją na komputerze i przenieśliśmy się w inny świat ( być może ten z filmu) po ulicach chodziły psy, koty, szczury (szczur) które atakowały ludzi, którzy po ich ataku zamieniali się w takie same wściekłe zwierzęta, ja z narzeczonym obserwowaliśmy to z domu, potem te zwierzęta chciały wyważyć drzwi do mojego mieszkania, my w tym czasie się pakowaliśmy (pakować), aby jakoś uciec gdy udało im się wbiec do środka zaatakowałam ich nożem i uciekliśmy, gonili nas ulicami mojego miasta, chcieliśmy wyjechać do innego miasta, ale ani pociągi ani autobusy nie kursowały. Ostatecznie schowaliśmy się w jakiejś starej szkole, pozamykaliśmy drzwi, ale one sie również tam dostały, uciekaliśmy z sali do sali gdy zabarykodawliśmy się w pokoju nauczycielkskim, a one i tam zaczęły się dobijać przebudziłam się.
Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego snu. Z góry dziękuje i pozdrawiam


Reina: Ty i Twój narzeczony, jak większość par, stworzyliście ze swojego związku bezpieczne gniazdko, w którym czujecie się bezpiecznie i chowacie nosy. To nic negatywnego, wręcz przeciwnie, to jeden z powodów, dla jakich wiążemy się z drugą osobą – by czuć się przy niej dobrze. To właśnie symbolizuje dom, w którym jesteście razem.
Zwierzęta to inni ludzie. To niekoniecznie musi być najbliższe otoczenie, ale niewykluczone, że chodzi o znajomych. Czujesz z ich strony jakiś atak, niezrozumienie. Może po prostu ostatnio spotykasz samych niemiłych ludzi? Jeśli masz nawał pracy, z którą sobie nie radzisz i zajmuje Ci ona dużo czasu, to ten sen może także to oznaczać. W każdym razie, patrzysz na to wszystko właśnie schowana w tym miłosnym gniazdku, coś burzy Wam spokój.
Szkoła to wiedza. Chowasz się w pokoju nauczycielskim… No cóż, chyba lubisz mentorować, może to stąd wynikają kłopoty? Te zwierzęta nie chcą, byś kierowała się logiką… A to chyba dobre wyjście, musisz się tylko tego trzymać.

Jeśli chcesz, napisz coś więcej o swojej obecnej sytuacji, sen stanie się jaśniejszy, ale podejżewam, że nie masz się czym specjalnie martwić, w końcu to, co przeżyłaś, to był film – czyli ułuda, zobaczyłaś znacznie wyolbrzymiony problem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *