Spanie, krzyk, komputer, babcia

Lilith’sChild: Na wstępie napiszę, że mam…15 lat. Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym snem, który zaraz opiszę ale interesuję się okultyzmem i takimi rzeczami.

Śniło mi się, że spałam i nagle poczułam się okropnie, taka ciężka, tak jakby ktoś we mnie siedział w środku. Próbowałam krzyczeć ale nie mogłam wydobyć z siebie głosu…potem spadłam z łóżka i nie mogłam się podnieść, znów chciałam krzyczeć, niestety bezskutecznie. Po chwili usłyszałam dwukrotnie ten dźwięk na gadu-gadu, jak ktoś przysyła wiadomość (obok łóżka mam komputer, który zawsze zostawiam włączony na noc). Bałam się sprawdzić kto to… Nagle zaczęłam krzyczeć, podniosłam się i szybko uciekłam do mojej babci do pokoju obok 😛 Obudziłam ją i się koło niej położyłam. W tym momencie się naprawde obudziłam. To było okropne…


Sephira: Lilith’sChild, ten sen ostrzega Cię – bacz na to co robisz, śpiesz się powoli, nie bój się prosić o rady starszych i mądrzejszych. bo w przeciwnym razie nie unikniesz nieszczęścia i czekają Cię zmartwienia i troski.

Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *