Wpadam pod koła samochodu, prośba o pomoc, telefony komórkowe

nielot: Sen opowiedziala mi mama. Plakala dlatego prosze o interpretacje.

Snilo jej sie, ze wpadlam pod kola samochodu mojego chrzesnego. Moja mama to widziala. Wujek probowal wycofac aby nie zmiazdzyc mojej glowy ale nie udalo mu sie. Najechal kolem na twarz lub glowe. Mama wyciagnela mnie spod samochodu i wziela na rece. Zylam. Prosila o pomoc aby ktos zadzwonil ale nikt nie chcial albo nie mogl zadzwonic po pomoc. Widziala bardzo duzo telefonow komorkowych.Mam trzydziesci lat a mamie snilam sie jako siedmioletnia dziewczynka.

Z gory dziekuje za pomoc.


Sephira: nielot, o ile Ty nie znajdujesz się teraz w ciężkiej sytuacji życiowej i Twoja mama po prostu nie martwi się o Ciebie bardziej niż zwykle, to interpretacja jest następująca:
Twoja mama obawia się nadchodzącej, spodziewanej straty. Sen taki ostrzega przed kłopotliwą sytuacją, jaka może wynikać z utraty wiary we własne siły (może to mieć związek z osobami trzecimi, które podkopują wiarę w siebie, poprzez np. fałszywe oskarżenia czy plotki). Nie należy się w takiej sytuacji załamywać, a wziąć sprawy we własne ręce, na nowo zorganizować i doprowadzić sprawy do poprzedniego stanu.

Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *