Przymierzanie sukni ślubnej, lustro, welon

Daven: Kolejny raz śnię niemalze o tym samym. Tym razem byłąm w pokoju który przypominał sklep, byłąm tam razem z siostrą i paroma innymi osobami z mojej rodziny i stojac przed lustrem przymierzałam suknię ślubną własnie tej siostry,która za niedługo wychodzi za mąż. Biała suknia leżała pomimo mojej drobnej postury i wieku bardzo dobrze,wręcz idealnie, owa przyszła mężatka powiedziałą z uśmiechem ze mi jej pożyczy gdy będę i ja szła do ślubnego ołtarza (ołtarz), na co ja zaczęłam sie śmiać i zakłądać długi piękny welon z diademikiem, który potem zdjęłam jako ostatni. Po długim przeglądaniu się w lustrze w ślubnym stroju weszła moja matka i zaczęła mi robic wyrzuty co ja robię w sukni ślubnej i jeszcze nie zcas by o tym myśleć. Niechętnie się przebierałam,lecz czułam ze wkrótce będę miałą tą suknię (sukienka) znów na sobie.
(dodam że jestem ateistką i mój chłopak takze i jeśli kiedykolwiek mielibyśmy brać ślub to tylko cywilny, ponad to jak juz wspomniałam podobne sny nękaja mnie od dłuzszego czasu)
Proszę o interpretację z góry dziękuje. 😉


Sephira: Daven, sen o sukni ślubnej oznacza iż wkrótce weźmiesz udział w przyjemnych uroczystościach (tutaj zapewne wychodzi, że po prostu cieszysz się na ślub siostry) i zawrzesz nowe przyjaźnie.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *