Obora, gnój, pies, szczekanie, ucieczka

uncredible: miałam dziś okropny sen, śniło mi się że byłam w jakiejś oborze stałam na płycie betonowej wszędzie było pełno gnoju dosłownie wylewał się spod tej płyty, byłam z dzieckiem chciałam je stamtąd zabrać, złapałam się jakiejś rurki czułam że jest ubrudzona tym gnojem szybko znalazłam kawalek suchego miejsca leżały tam odchody ,obok były drzwi otworzylam je i wyskoczył duży pies który zaczął strasznie szczekać na mnie ledwo uciekłam ten pies wybiegł za mną i dalej szczekał pomóżcie bo jutro mam wybrać się w podróż z kimś z rodziny za kim nie przepadam bo jest strasznym plotkarzem i zastanawiam czy warto sobie nerwy psuć


Sephira: uncredible, jeśli czujesz, że ten sen odnosi się do Twojej wycieczki, to rozumiałabym go na zasadzie twoich obaw, że ktoś Ci narobi wokół Ciebie i Twojej rodziny przysłowiowy gnój (zwłaszcza, jeśli we śnie czułaś się przezeń otoczona, osaczona). Szczekający pies w takim przypadku jest symbolem właśnie takiej wyszczekanej osoby.
Z drugiej jednak strony ten sen nie musi mieć takiego odniesienia. Obora i nawóz są symbolami szczęścia i dobrobytu, szczekający pies sugeruje jednak ostrożność w działaniu.

Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *