Zasłony, okno, atakujące gołębie

Yaadein: Śnił mi się dzisiaj niepokojący mnie sen… Zaczęło się od tego że moi rodzice wybierali zasłony na okna dobierali kolory i faktury, w drugiej część snu znalazłam się u mojej cioci w mieszkaniu spojrzałam na okno i nagle zaczęły wpadać pojedynczo na nie większe i mniejsze gołębie, które rozbijały się o szybę, patrzyły złowrogo warczały jak mały motor i po chwili odlatywały w prawą stronę. Wszystkie były napuszone, wręcz najeżone… Potem jak zaczął dzwonić budzik to patrząc na wąską ścianę przy której jest moje łóżko wydawało mi się że była jedną wielką żaluzją horyzontalną…


caliah: Witaj Yaadein,

Wydaje mi się, że Twój sen jest odzwierciedleniem Twoich emocji związanych z życiem rodzinnym, z jakąś zaistniałą, dość złożoną sytuacją, powstałą na skutek braku szczerości, faktu ukrywania zamierzeń, celów, a nawet prawdziwych obrazów osobowości.
Widzisz rzeczywisty obraz czyjegoś zachowania i odczuwasz go jako oszustwo, zdradę. Wykorzystanie Twojej nadmiernej prostoduszności.
Sen przestrzega przed następstwami takiej sytuacji, czyli możliwością pogrążenia się w malencholii lub pragnieniu zemsty za doświadczone kłamstwo/oszustwo.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *